AD9393BBCZ-80
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
AD9393BBCZ-80
  • 1
Operating Supply Current : 109 mA
Product Category : Display Interface IC
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 10 C
Package / Case : BGA-76
Maximum Operating Temperature : + 80 C
Packaging : Tray
Operating Supply Voltage : 3.3 V
Type : Low Power HDMI/DVI Interface
Maximum Operating Frequency : 80 MHz