COM20019I-DZD
Operating Supply Current : 20 mA
Product Category : Network Controller & Processor ICs
Mounting Style : SMD/SMT
Package / Case : PLCC-28
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Packaging : Tube
Manufacturer : Microchip Technology
Operating Supply Voltage : 5 V
Interface Type : RS-485
Frequency : 20 MHz